Hurdacı - Alüminyum Hurdası

Alüminyum Hurdası

Alüminyum Hurdası en değerli hurda ürünlerinden bir tanesidir. Hurda alüminyum fiyatları diğer hurdalara göre daha farklıdır. Geri dönüşüm sektöründe en fazla aranan ve yeniden kullanım için kullanılan metallerin başında yer alır. Hurda Alüminyumun geri dönüşüm öncesi doğru şekilde sınıflandırılması çok önemlidir. Alüminyum hurdaların fiyatları değişkenlik gösterir. hal böyle iken, beyaz, çıkma ve profil alüminyum olarak sınıflandırılan alüminyum hurdaların fiyatları da birbirinden farklıdır.

Alüminyum hurdasında güncel 2021 fiyat listesi ile en iyi fiyat seçeneğini sunan firmamız “Kumsal Hurda” hurdalarınızı adresinizden araç filomuz ile alarak zahmetsizce alım sürecini tamamlamaktadır.

Alüminyum hurdalarınız için işyerlerinize veya fabrikalarınıza konteyner konulmaktadır. Konteyner talebi için lütfen bizim iletişime geçiniz !

Kurumsal Firmalar ile çalışırken birçok konuda müşteri memnuniyeti adına avantaj sağlıyoruz. “Hurda Alüminyum” haricinde alüminyum alaşıma sahip diğer metaller de değerlendirilir. Bu gibi durumlarda diğer hurda alımlarımız hakkında bilgi almak ve fiyat alabilirsiniz. Unutmayalım hurda metal fiyatları bağzen anlık ve sık sık değişebilmektedir. En güncel hurda alım fiyatları ile kumsal hurda firmamız hizmetinizdedir.

Ülkemizin son yıllarda geri dönüşüm üzerine yaptığı çalışmalar doğrultusunda hurda sektöründe büyük bir artış görülmektedir. Hurda sektöründeki bu artış özellikle sanayi kentlerinde görülmektedir. Bu doğrultuda hurda sektöründe İstanbul bölgesinde çalışma yapan firmamızın önceliği hurda alım ve satımlarında müşteri memnuniyetidir. Alüminyum hurdalarınızı bize bildirerek fiyat talep edebilirsiniz. Firmamızın hurda alımı konusun da ki tecrübesi ile siz değerli müşterilerine kolay ve hızlı çözümleri ile yardımcı olmaktadır.

Hurda fiyatlarımız güncel olarak verilmektedir. Güncel 2021 hurda fiyat listemiz için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Hurda alım fiyatlarımızı LME (Londra Metal Borsası) ile belirlemekteyiz.